Daha Kaliteli Hizmet için Lütfen Giriş Yapınız!!!
Daha Kaliteli Hizmet için Lütfen Giriş Yapınız!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Hoşgeldiniz
 Hoşgeldin; Misafir

Toplam 0 Mesajın Var.

Kayıt Tarihin:

Son Ziyaretiniz:

5731 Gündür yayındayız
793 Konumuz var
1019 Mesaj gönderildi
25 Kullanıcımız Var
Son Üyemiz : https://progametr.yetkin-forum.com/u26
En iyi yollayıcılar
>M3LİS_ALİ<
İÇİNİZDE MAVİ IŞIK ENERJİSİ OLDUĞUNU BİLİYOR MUSUNUZ? Vote_l10İÇİNİZDE MAVİ IŞIK ENERJİSİ OLDUĞUNU BİLİYOR MUSUNUZ? Vote_b10İÇİNİZDE MAVİ IŞIK ENERJİSİ OLDUĞUNU BİLİYOR MUSUNUZ? Vote_r11 
Mixer_Enternasional
İÇİNİZDE MAVİ IŞIK ENERJİSİ OLDUĞUNU BİLİYOR MUSUNUZ? Vote_l10İÇİNİZDE MAVİ IŞIK ENERJİSİ OLDUĞUNU BİLİYOR MUSUNUZ? Vote_b10İÇİNİZDE MAVİ IŞIK ENERJİSİ OLDUĞUNU BİLİYOR MUSUNUZ? Vote_r11 
foOX
SmurfLette*
xXx-RaP
SheKiLL_eMocHi*
KeineLust
BaBa_YatmaZ
Meiste'r
ApoCaN_06
Istatistikler
Toplam 25 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: Meiste'r

Kullanıcılarımız toplam 1019 mesaj attılar bunda 793 konu
Panel

İÇİNİZDE MAVİ IŞIK ENERJİSİ OLDUĞUNU BİLİYOR MUSUNUZ?

2 posters
YazarMesaj
>M3LİS_ALİ<
Uzman ÜyeUzman Üye
>M3LİS_ALİ<

Kadın
Yer : isTanbuL
Hobiler : öğRenCi
Lakap : Ş:e:b:O:i:s:T
Hangi Takımlısın? : İÇİNİZDE MAVİ IŞIK ENERJİSİ OLDUĞUNU BİLİYOR MUSUNUZ? Fb
Hangi Sistem : İÇİNİZDE MAVİ IŞIK ENERJİSİ OLDUĞUNU BİLİYOR MUSUNUZ? Yk-vista-starter

İÇİNİZDE MAVİ IŞIK ENERJİSİ OLDUĞUNU BİLİYOR MUSUNUZ? Empty
MesajKonu: İÇİNİZDE MAVİ IŞIK ENERJİSİ OLDUĞUNU BİLİYOR MUSUNUZ?   İÇİNİZDE MAVİ IŞIK ENERJİSİ OLDUĞUNU BİLİYOR MUSUNUZ? EmptyPaz Eyl. 14, 2008 6:31 am

Bioenerji, renk terapisi, fitoterapi, aromoterapi eğitimleri alan Herbetalist Işık Kırgız, 'Mavi Işığın Dansı' isimli kitabında insanlara kendi enerjilerinin farkına varmaları için yol gösteriyor. 'Mavi Işık Enerjisi' öğretisiyle de zihinlere bambaşka bir açılım getiriyor. Kitabı okuyanların, eğer isterlerse, kendi enerjilerinin gücüyle çok daha mutlu bir yaşama kavuşabileceklerini söyleyen Kırgız, "Ben bu kitapta yazdıklarımın hepsini hayatımda uyguladım ve anormal mutlu oldum" diyor. Kırgız ekliyor: "Bu dünyaya niye geliyoruz ki? Sadece sevgimizi ve enerjimizi yükseltmek için ve mutlu olmak için geliyoruz, başka bir şey için değil!" Sanırım gerçekten gönül gözünüzü açarak bu kitabı okumalısınız, yoksa şu soruyu sormak kaçınılmaz olabilir:

* Bu kitap ne, siz ne ayaksınız?
Nereden başlasam ki anlatmaya... Ben bu kitapta ne hissettiysem, ne yaşadıysam her şeyi insanlarla paylaşmak istedim. Bakın; beyninizi açtığınızda farklı bir enerjiyi almaya başlarsınız. Sadece ona açık olmaya gönüllü olmak lazım. Bu şey bazı insanlara aileden gelir, bazı insanlarda da çeşitli çalışmalar sonucu ortaya çıkar. Her insan mutlaka Tanrı'nın verdiği yaşam enerjisiyle dünyaya gelir. Yani bu şey hiçbir zaman kişiye özel, doğaüstü değil. Benim aileme ya da şahsıma özel değil.

DALGA BOYUYLA İLGİLİ
* Bu 'şey şey' dediğimiz şey de, mavi ışık enerjisi mi?
Hayır, bu zaman içinde gelişti. Ama daha öncesinde hep bir enerjinin içinde olduğumu biliyordum. Zaman içinde o farklı bir enerji boyutuna dönüştü. Mavi ışık enerjisi dediğimiz enerjiyle birşeyler hissetmeye başladım. Kendi içimde bir yere oturdu ve bu, kitapta da yazdığım gibi, farklı bir enerji boyutu oldu... (Ama bu bir iddia değil, bu kesinlikle böyledir, doğrudur demiyorum.) Ben sadece hissettim, kendi yaşadıklarımla da bağlantılı olarak buna inanıyorum.

* Anlatmaya çalıştığınız, özünde nedir?
Daha önce hiç enerji çalışması yaptınız mı?

* Hayır.
Peki hiç, 'birisi beni arasa' dediğinizde aradığı oldu mu?

* Bilmem, olabilir.
Ya da bir şeyi çok istediğinizde oldu mu?

* Bazen evet.
Çünkü her zaman, bir şeyi çok istediğinizde ya da zihninizdeki duyguları ve düşünceleri harekete geçirmeye başladığınızda, bir enerji oluşuyor. Siz o enerjiyi açmaya ve 'pozitif'te durmaya gönüllüyseniz o alan içinde bir dalga boyu oluşuyor. Ve o dalga boyu, sizi nasıl bir enerji boyutu ürettiyseniz, o enerji boyutuna taşıyor. Bu benle ilgili bir şey değil, bu herkesle ilgili bir şey. Dünyada birçok farklı enerji boyutu var. Ve herkes, dünyanın birçok yerinde enerji çalışmaları yapıyor. Rusya'da da Amerika'da da Avrupa'da da dünyanın bütün ülkelerinde zaten varolan bir şey ve doğaüstü de değil. Sadece ben kitabımda (ama dünyanın birçok yerinde olduğuna inanıyorum) 'mavi ışık'tan bahsediyorum. Mavi ışıgın enerjisinin daha farklı bir enerji olduğunu ve bu enerjinin insanları arındıracağını, aydınlatacağını, yenileyeceğini, sevgiye ve güvene daha açık bir enerjiyle ulaşacağımıza inanıyorum. Ben bunu yaşadığım için söylüyorum.

BENİM ANLATTIĞIM BİR ÖĞRETİ!
* Burada somut anlamda mavi bir ışıktan mı söz ediyoruz, yoksa bu durumun adı mı?
Hayır ışık değil, bir öğreti olarak düşünün bunu... Tabii, sadece mavi ışık olarak düşündüğünüzde bile insanın enerjisine hem sağlık, hem ruhsal anlamda çok ciddi şekilde etki ettiğini de söyleyebiliriz. Mavi ışıkla sinir sisteminizde çok ciddi rahatlamalar hissedersiniz. Ya da hayatınızda sorun olan zamanlarda sadece mavi ışıkla bile, diyelim ki banyo yaptığınızda, rahatlarsınız. Ama bunu somut sadece mavi ışık olarak değerlendirmiyorum kitapta...

* Bunun şu 'secret'la bir alakası var mı?
Tabii ki düşünce formunuzla bağlantılı olarak her şey değişir ve gelişir. Ama bir yere kadar, siz o hakkı ne kadar aldıysanız o kadar değişir ve gelişir. Ben 'secret'la orada ayrılıyorum. Yani her şey mutlaka olmak zorunda değildir. Şöyle anlatmaya çaışayım; bizim iş yerimizde ışık terapisi dediğimiz bir kabinimiz var. Orada çeşitli ışıklar var. Her sağlık sorunu olan kişiye orada farklı ışık terapileri uyguluyoruz. Zihinsel olarak kendinizi o ışık fotonunun içine yüklediğinizde (her ışığın kendine göre bir enerjisi vardır) o ışığın enerjisi içine giriyorsunuz. Ve o enerji size kendi dalga boyuna bağlı olarak bir etki yapıyor. Ben işte o etkiden bahsediyorum.

* Yani buradaki mavi ışık enerjisi insanı rahatlatıyor...
Rahatlatıyor, arındırıyor, aydınlatıyor, yeniliyor, birçok sağlık sorununda çok hızlı iyileşmeye yardımcı oluyor... Bütün hayatı mavi ışık olarak düşündüğünüzde bile herkesi etkiliyor... Genel anlamda baktığınızda tüm dünyayı bile iyileştirici bir etkiye sahip... Dışarıdan herhangi bir etki almamak için mavi ışığın enerjisiyle sarmalandığınızda, bu enerji sizi birçok kişiye karşı korur, kendinizi daha iyi ve mutlu hissetmenizi sağlar, sakin ve keyifli olmanızı sağlar, güven içinde hissetmenizde sağlar, sevgi içinde olmanızı sağlar, yorgun olduğunuz zamanlarda size 'sakin ol' der.

* Epey becerikli...
Çok becerikli... Ve cennetin rengi olduğu varsayılır. Ama ben mavi ışığı sadece bir ışık olarak değil, bir mavi ışık öğretisi olarak söylemek istiyorum. Ve bunun adı böyle.

* Dünyada da biliniyor mu yani?
Araştırdık, çok bir şey çıkmadı ama ben varolduğunu düşünüyorum ve bu konuyla ilgilenen insanlar olduğunu da düşünüyorum.

* Teorik olarak bu sizin ürettiğiniz bir şey o zaman...
Bilemiyorum... Olabilir...
foOX
AdminAdmin
foOX

Erkek
Yer : Ankara
Hobiler : Öğrenci
Lakap : Batu
Hangi Takımlısın? : İÇİNİZDE MAVİ IŞIK ENERJİSİ OLDUĞUNU BİLİYOR MUSUNUZ? Fb
Hangi Sistem : İÇİNİZDE MAVİ IŞIK ENERJİSİ OLDUĞUNU BİLİYOR MUSUNUZ? Yk-mac

İÇİNİZDE MAVİ IŞIK ENERJİSİ OLDUĞUNU BİLİYOR MUSUNUZ? Empty
MesajKonu: Geri: İÇİNİZDE MAVİ IŞIK ENERJİSİ OLDUĞUNU BİLİYOR MUSUNUZ?   İÇİNİZDE MAVİ IŞIK ENERJİSİ OLDUĞUNU BİLİYOR MUSUNUZ? EmptySalı Eyl. 16, 2008 9:24 pm

walla bılla Very Happy:D
https://progametr.yetkin-forum.com

İÇİNİZDE MAVİ IŞIK ENERJİSİ OLDUĞUNU BİLİYOR MUSUNUZ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-