Daha Kaliteli Hizmet için Lütfen Giriş Yapınız!!!
Daha Kaliteli Hizmet için Lütfen Giriş Yapınız!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Hoşgeldiniz
 Hoşgeldin; Misafir

Toplam 0 Mesajın Var.

Kayıt Tarihin:
Perş. Ocak 01, 1970
Son Ziyaretiniz:
Perş. Ocak 01, 1970

5731 Gündür yayındayız
793 Konumuz var
1019 Mesaj gönderildi
25 Kullanıcımız Var
Son Üyemiz : https://progametr.yetkin-forum.com/u26
En iyi yollayıcılar
>M3LİS_ALİ<
YhA Ben buNda çhOq duyquLandıM oquyuN LüTFen =( =( Vote_l10YhA Ben buNda çhOq duyquLandıM oquyuN LüTFen =( =( Vote_b10YhA Ben buNda çhOq duyquLandıM oquyuN LüTFen =( =( Vote_r11 
Mixer_Enternasional
YhA Ben buNda çhOq duyquLandıM oquyuN LüTFen =( =( Vote_l10YhA Ben buNda çhOq duyquLandıM oquyuN LüTFen =( =( Vote_b10YhA Ben buNda çhOq duyquLandıM oquyuN LüTFen =( =( Vote_r11 
foOX
SmurfLette*
xXx-RaP
SheKiLL_eMocHi*
KeineLust
BaBa_YatmaZ
Meiste'r
ApoCaN_06
Istatistikler
Toplam 25 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: Meiste'r

Kullanıcılarımız toplam 1019 mesaj attılar bunda 793 konu
Panel

YhA Ben buNda çhOq duyquLandıM oquyuN LüTFen =( =(

YazarMesaj
>M3LİS_ALİ<
Uzman ÜyeUzman Üye
>M3LİS_ALİ<

Kadın
Yer : isTanbuL
Hobiler : öğRenCi
Lakap : Ş:e:b:O:i:s:T
Hangi Takımlısın? : YhA Ben buNda çhOq duyquLandıM oquyuN LüTFen =( =( Fb
Hangi Sistem : YhA Ben buNda çhOq duyquLandıM oquyuN LüTFen =( =( Yk-vista-starter

YhA Ben buNda çhOq duyquLandıM oquyuN LüTFen =( =( Empty
MesajKonu: YhA Ben buNda çhOq duyquLandıM oquyuN LüTFen =( =(   YhA Ben buNda çhOq duyquLandıM oquyuN LüTFen =( =( EmptyPaz Eyl. 14, 2008 5:01 am

Ask Ve Ölüm...! 9.SINIF suan dersteyiz.yanimda dünya tatlisi bir kiz oturuyor.Yüzüne bakmaya kiyamiyorum.onu ne kadar cok sevdigimi bilmiyor.o benim en yakin arkadasim. beni sadece arkadasi olarak görüyor.nedenini bilmiyorum ama kendimden cok utaniyorum... 10.SINIF Evdeydim arayip erkek arkadasiyla tartistigini ve bana ihtiyaci oldugunu söyledi.sonra bize geldi.bana siki siki sarilip agladı.suan dizimde uyuyor.saclarini oksayip ogül yüzünü doya doya seyrettim.ben onu o kadar cok severken o beni sadece arkadasi olarak görüyor.nedenini bilmiyorum ama kendimden cok utaniyorum... 11.SINIF MEZUNiYET BALOSu Onunla cocukluktan beri arkadasiz.8. siniftayken birbirimize söz vermistik lise sonda mezuniyet balosuna gidecek esimiz olmazsa beraber gidecektik.beni aradi ve erkek arkadasinin hastalanip gelemeyecegini söyledi ve beraber gidebilirmiyiz diye sordu. kabul ettim onu evinden aldim.balodaki en güzel kiz oydu.bembeyaz elbisesiyle tipki bir melek gibiydi..gece boyu dans ettik.kollarimdayken hep ayni seyi düsündüm onu cok seviyordum .gece sonunda onu evine biraktim.beni yanagimdan öpüp en iyi arkadasi oldugumu söyledi.onu gercekten cok seviyorum.ama o beni arkadasi olarak görüyor.ona onu sevdigimi nasil söylerim. nedenini bilmiyorum ama kenmdimden cok utaniyorum... Aradan yillar gecti.. şimdi o canimdan cok sevdigim melegimi topraga veriyorum. özel esyalarının arasindan kara kapli bir defter cıkmıs bana verdiler.okuyup okumamakta kararsizdim.actim. bu bir günlüktü ve bir sayfasinda söyle yaziyordu... ''suan dersteyiz ve yanimda dünya yakisiklisi bir cocuk oturuyor.yüzüne bakmaya doyamiyorum.onu ne kadar çok sevdigimi bilmiyor.beni arkadasi olarak görüyor.erkek arkadasim oldugu yalanini söyleyerek ve sürekli onunla ilgili yalanlar uydurarak yaninda olabiliyorum. onu canimdan cok seviyorum.bana bir kerecik SENi SEViYORUM deseydi dünyalar benim olurdu...'' Ben bu satirlari okurken melegimi coktan gömdüler.hickiriklarimi tutamiyorum gözümü mezarindan alamiyorum.merak etme biricigim ben de ben de seni cok seviyorum.... bu bir yasanmis hikayedir...
Misafir
Misafir

YhA Ben buNda çhOq duyquLandıM oquyuN LüTFen =( =( Empty
MesajKonu: Geri: YhA Ben buNda çhOq duyquLandıM oquyuN LüTFen =( =(   YhA Ben buNda çhOq duyquLandıM oquyuN LüTFen =( =( EmptyPaz Eyl. 14, 2008 5:24 am

sonu öle değil merak etme meleğim bende seni cok seviyorum olcak

YhA Ben buNda çhOq duyquLandıM oquyuN LüTFen =( =(
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-